Zimowe promocje: tydzień na stoku z karnetem od 436,- zł

17.08.2012 - Magdalena Kosinski

Tydzień sportów zimowych z karnetem za 436,-  zł: z tą ofertą low cost SnowTrex – ekspert w dziedzinie sportów zimowych – rozpoczyna nowy sezon narciarski. Atrakcyjne oferty low cost obejmują wyjazdy do położonych w Alpach francuskich i oferujących 100 km tras Valfréjus i SuperDévoluy. Tydzień w komfortowym apartamencie z 6-dniowym karnetem można zarezerwować już od 436,- zł na osobę.

SnowTrex to największy organizator zimowych imprez turystycznych w Niemczech. Fachowi doradcy z siedziby w Kolonii sprzedają 90% wycieczek za pośrednictwem internetu i jako pierwsi wprowadzili przed siedmioma laty oferty wycieczek typu low cost. Dzięki temu firma spełnia wszystkie oczekiwania swoich Klientów, którzy „chcą wyjechać zimą na narty, być zakwaterowanym w komfortowych warunkach blisko stoku, a jednocześnie zwracają szczególną uwagę na cenę” – zapewnia dyrektor SnowTrexu Andreas Rühl. „W ofertach SnowTrex karnet zawsze jest wliczony w cenę” – dodaje. Taka oferta jest dobrze przyjmowana przez Klientów, szczególnie w okresie kryzysu gospodarczego. W końcu sam tygodniowy karnet narciarski kosztuje przynajmniej 528,- zł, gdy kupuje się go bezpośrednio na miejscu.

Destynacje Najpopularniejsze destynacje wyjazdów low cost to oprócz Valfréjus i SuperDévoluy przede wszystkim Val d’Allos i Valmeinier, w których narciarze za niewielką cenę mają do dyspozycji nawet do 150 km tras narciarskich. „Wielu wyjeżdżających z firmą SnowTrex jest zaskoczonych, że francuskie Alpy to nie tylko wspaniałe tereny narciarskie za przystępną cenę, ale również miła atmosfera w tradycyjnych górskich wioskach” – wyjaśnia pracownik SnowTrex.

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2010/11 obrót w wysokości 33,5 milona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 200 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym www.snowtrex.pl i www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 16 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

 

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

info-pl@snowtrex.com

Tel.: +48 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • piątek, 17. Sierpień 2012
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...