Zabawa na stoku bez kompromisów

23.09.2016 - Katarzyna Staniszewska

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – tak SnowTrex rozpoczyna sezon zimowy 2016/17. Niemal 1500 obiektów w ponad 500 ośrodkach narciarskich dostępnych będzie u eksperta w dziedzinie wyjazdów zimowych!

Więcej możliwości i jeszcze większy wybór dla nieograniczonej zabawy na stoku – nadchodzącej zimy dotychczasowa oferta stanie się jeszcze bogatsza. W sezonie 2016/17 dostępne będzie w SnowTrex niemal 1500 obiektów w ponad 500 miejscowościach i 13 krajach. „Znacznie wzbogaciliśmy przede wszystkim naszą ofertę w Austrii“, zdradza Thomas Bartel, dyrektor zarządzający w SnowTrex. „Proces ten nie jest jeszcze całkowicie zakończony. W dalszym ciągu staramy się bowiem powiększać naszą ofertę.“ SnowTrex umacnia tym samym swoją pozycję jako czołowy organizator wyjazdów zimowych w Europie. W ofercie znajdują się takie destynacje jak Andora, Bułgaria, Niemcy, Francja, Włochy, Kanada, Austria, Polska, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Czechy oraz USA.

Wymarzony cel podróży dzięki wyszukiwarce terenu narciarskiego

Bogata oferta często stanowi dla Klientów prawdziwe wyzwanie. Dokąd wybrać się na kolejny urlop? „Każdy ma indywidualne życzenia odnośnie wymarzonego zimowego wypoczynku“, wyjaśnia Thomas Bartel. „Pragniemy sprostać tym oczekiwaniom, tak by każdy znalazł u nas dokładnie to, czego szuka. Wówczas urlop narciarski stanie się niezapomnianym przeżyciem bez kompromisów.“ Pomocna będzie z pewnością jedyna w swoim rodzaju wyszukiwarka terenu narciarskiego, zintegrowana z platformą rezerwacyjną. Wybór idealnej destynacji stanie się dziecinnie prosty. Początkujący na nartach lub profesjonalista na snowboardzie? Urlop rodzinny lub wyjazd dla amatorów après-ski? Proste, a zarazem szczegółowe filtry umożliwiają stworzenie optymalnej oferty i szybki wybór.

Nowość w sezonie 2016/17: bezpłatna rezygnacja

SnowTrex oferuje nie tylko ogromny wybór obiektów, ale także atrakcyjne ceny i najlepszy serwis. Także w kwestii rezygnacji z wyjazdu SnowTrex wychodzi swoim Klientom naprzeciw: na sześć tygodni przed wyjazdem można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji, a także zrezygnować z wyjazdu w ciągu pięciu dni od dokonania rezerwacji. Niewielu organizatorów imprez turystycznych może się poszczycić podobnymi zasadami.

Dotychczasowe zalety pozostają niezmienne: aż do 100% zniżki dla dzieci, Gwarancja-Best-Price i Gwarancja śniegu. Jeżeli na pięć dni przed planowanym wyjazdem z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, możliwa jest bezpłatna zmiana rezerwacji na inny wyjazd w tym samym terminie. „Kto rezerwuje u nas urlop zimowy, może na taki liczyć“, obiecuje dyrektor zarządzający SnowTrex Thomas Bartel. Doskonałe uzupełnienie oferty stanowią dodatkowe świadczenia, takie jak wypożyczenie sprzętu, ubezpieczenie oraz kursy narciarskie i snowboardowe.

Już teraz wiele wyjazdów w sezonie 2016/17 dostępnych jest na stronie www.snowtrex.pl.

Kontakt w sprawie dalszych informacji i materiału zdjęciowego:

TravelTrex GmbH

Katarzyna Staniszewska

prasa-pl@traveltrex.com

Tel.: +48 (0) 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • piątek, 23. Wrzesień 2016
  • Autor: Katarzyna Staniszewska
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...

Ankieta rodzinna 2015: Zillertal Arena najbardziej przyjaznym dla rodzin terenem narciarskim

Teren Zillertal Arena w Austrii został uznany za najbardziej przyjazną dla rodzin ...