Wyróżnienie SnowTrex Awards – Austria we wszystkich kategoriach w czołówce

30.11.2012 - Magdalena Kosinski

SnowTrex, specjalista w organizacji wyjazdów zimowych, przyznał wyróżnienia za sezon Zima 2011/12 w następujących kategoriach: miejscowość, teren narciarski i oferta après-ski. Na podstawie ankiety, która została wysłana do ponad 100.000 Klientów uczestniczących w  wyjazdach SnowTrex w ubiegłym sezonie mieliśmy możliwość zebrania odpowiednich informacji potrzebnych do analizy.

Gdzie znajdują się najlepsze miejscowości narciarskie? Który teren narciarski może poszczycić się szczególnie dobrymi trasami i gdzie odbywają się najlepsze imprezy après-ski? Kwestie te organizator postanowił dogłębnie sprawdzić: każdy Klient, po odbytym urlopie otrzymał ankietę, w której mógł wyrazić swoją opinię czy zadowolenie dotyczące zarezerwowanej miejscowości i terenu narciarskiego. Łącznie w sezonie Zima 2011/12 ponad 100.000 Klientów wyjechało na urlop zimowy ze SnowTrex, decydując się na jedną z ponad 200 miejscowości narciarskich.

W kategorii najlepsza miejscowość narciarska zwyciężyło Hochgurgl w Dolinie Ötztal. Leopold Holzknecht z działu Marketingu i centrum prasowego Ötztal Tourismus jest dumny z otrzymanego wyróżnienia SnowTrex Award: „region Obergurgl-Hochgurgl cieszy się od dawien dawna Top Quality Skiing: ta nagroda jest dla nas zaszczytem i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania zmierzają w dobrym kierunku.“

Kolejne wyróżnienia zostały przyznane takim ośrodkom jak Maria Alm, Sölden, Zell am See, Ischgl, Lofer i Flachau. Z Doliny Ziller aż dwie miejscowości: Finkenberg i Mayrhofen wskoczyły do rankingu Top Ten. Tylko jeden Award tej kategorii nie przyznano Austrii: słynne z międzynarodowych zawodów narciarskich Livigno we Włoszech wygrało z austriacką konkurencją.

Również  w kategorii teren narciarski dominuje Austria. Neustift zyskało największe poparcie wśród Klientów, na następnych miejscach plasują się Brixen im Thale, Ischgl, Hochgurgl, Flachau, Sölden oraz miejscowości Doliny Ziller jak Finkenberg, Hippach i Kaltenbach. Francję reprezentują miejscowości Val Thorens i słynne Trois Vallées.

Odpowiedź na pytanie, gdzie najlepiej można oddać się szaleństwom après-ski chyba nie będzie zaskoczeniem, że w Austrii. Ischgl zajmuje niezmiennie pierwsze miejsce wśród zwolenników après-ski. Na miejscach drugim i trzecim są Sölden i St. Anton. Szczegółowe informacje dotyczące wyróżnień zostały opublikowane na łamach naszej strony internetowej: http://www.snowtrex.pl/snowtrex-awards/teren_narciarski.html.

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2010/11 obrót w wysokości 33,5 miliona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 200 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym www.snowtrex.pl i www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 16 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

info-pl@snowtrex.com

Tel.: +48 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • piątek, 30. Listopad 2012
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...