Otwarcie sezonu narciarskiego SnowTrex – oferty wyjazdów na narty na sezon 2014/2015 już online.

03.01.2014 - Magdalena Kosinski

Kolonia, 3 stycznia 2014 – SnowTrex, największy w Niemczech touroperator specjalizujący się w organizacji wyjazdów zimowych z siedzibą w Kolonii, już teraz rozpoczyna sezon ZIMA 2014/2015. Szeroki wachlarz ofert wyjazdów na następny rok można już rezerwować online na stronie www.snowtrex.pl. Najbardziej popularne ośrodki wybierane w ubiegłych latach przez naszych Klientów jak np. Ischgl czy Mayrhofen również i teraz można rezerwować na przyszły sezon.

Ten, kto pragnie spędzić urlop zimowy w popularnych ośrodkach narciarskich i na dodatek w wysokim sezonie np. podczas Sylwestra czy ferii zimowych, musi podejmować decyzję, co do zakupu wycieczki stosunkowo szybko. Często oferty znikają w tych terminach w mgnieniu oka. Dlatego SnowTrex stanął na wysokości zadania i umożliwia swoim Klientom zarezerwowanie ulubionego apartamentu czy pokoju już teraz. Jak mówi nasz dyrektor ds. realizacji kontraktów, Marc Behrmann, wśród miejscowości dostępnych online znalazły się m.in. mekka après-ski Ischgl, Mayrhofen w Dolinie Ziller oraz Brixen am Wilder Kaiser w Kitzbüheler Alpen. Nawet i ci, którzy są zwolennikami spędzania urlopu we własnym kraju znajdą ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Np. Klienci SnowTrex pochodzący z Niemiec mogą rezerwować wyjazd na narty na następny sezon 2014/2015 do Ramsau, położonego w samym sercu Regionu Berchtesgaden, które przyciąga swoją ofertą szczególnie rodziny z dziećmi.

Od wielu lat wśród Klientów SnowTrex cieszą się powodzeniem francuskie ośrodki narciarskie. „W ubiegłym sezonie urlop zimowy we Francji spędziło z nami ponad 40% naszych Klientów”, wyjaśnia Marc Behrmann. Dlatego też pierwsze miejscowości nowego sezonu we Francji są również dostępne online. Nieustannym popytem może poszczycić się Chamrousse. W tej miejscowości olimpijskiej z 1968 roku SnowTrex oferuje tygodniowy pobyt z karnetem narciarskim w cenie w sezonie 2014/2015 już od 340,- zł. Natomiast zagorzałym miłośnikom sportów zimowych polecamy również dostępny online ośrodek narciarski Saint Sorlin z terenem „Les Sybelles“ o powierzchni 310 km nartostrad.

Różnorodność możliwych do rezerwacji obiektów jest pokaźna: „począwszy od zakwaterowania w apartamencie z wyżywieniem we własnym zakresie po 4-gwiazdkowe hotele z wyżywieniem HB, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę”, mówi Marc Behrmann. I dalej: „dodatkowo z każdym dniem przybywa nowych ofert na sezon ZIMA 2014/2015”.

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2012/13 obrót w wysokości 36,1 miliona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku europejskim w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 250 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym www.snowtrex.pl i www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 15 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH Magdalena Kosinski m.kosinski@traveltrex.com Tel.: +48 22 380 39 01

 

Print Friendly and PDF
  • piątek, 03. Styczeń 2014
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
  • Słowo kluczowe: Chamrousse
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...