SnowTrex przedłużył Gwarancję śniegu do 30.03.2013

04.02.2013 - Magdalena Kosinski

Kolonia, 4. lutego 2013 – Dla wszystkich miłośników sportów zimowych, którzy zwlekają jeszcze z rezerwacją urlopu narciarskiego, SnowTrex przedłużył Gwarancję śniegu o trzy tygodnie do dnia 30.03.2013. Dzięki czemu obejmuje ona również okres Świąt Wielkanocnych.

Co prawda w tym roku zima nieco ociągała się z nadejściem. Jednakże długo wyczekiwany śnieg wreszcie się pojawił i warunki pogodowe dopisują na stokach narciarskich. Dlatego też SnowTrex przedłużył Gwarancję śniegu o trzy tygodnie z terminem wyjazdu na 30.03.2013 włącznie. Tym samym obowiązuje ona również podczas Świąt Wielkanocnych. Dzięki temu fani sportów zimowych mogą rezerwować urlop bez dodatkowego ryzyka, że pojadą na narty a w wybranym terenie narciarskim śniegu nie będzie.

Jeżeli na dziesięć dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu liczba działających wyciągów, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będzie mniejsza niż 40 %, Klienci SnowTrex mogą bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie.

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy ostatniego dnia przed upływem terminu (na dziesięć dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu np. w środę, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę).

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2011/12 obrót w wysokości 33,5 miliona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku europejskim w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 200 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym www.snowtrex.pl i www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 16 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

info-pl@snowtrex.com

Tel.: +48 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • poniedziałek, 04. Luty 2013
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...