SnowTrex poszerza ofertę wyjazdów zimowych o ośrodki narciarskie w Polsce w sezonie 2012/2013

22.10.2012 - Magdalena Kosinski

SnowTrex – największy organizator zimowych imprez turystycznych w Europie – nie spoczywa na laurach i cały czas zaskakuje swoich Klientów nowościami w zakresie oferowanych usług. Dowodem na to jest wzbogacenie oferty o kolejną destynację, którą jest Polska i która wraz ze swoimi dwoma największymi kurortami sportów zimowych w tym sezonie pomyślnie została udostępniona Klientom online. Wbrew wielu sceptycznym wyobrażeniom, oferta wyjazdów w polskie góry okazuje się być równie atrakcyjna jak te w Alpy czy inne pasma górskie Europy i USA, w których specjalizuje się firma SnowTrex. Spędzenie urlopu w Polsce przedstawia bowiem korzystną alternatywę, chociażby dla tych, którzy chcą zaznać zimowych szaleństw bez konieczności dalekiego podróżowania. Oferta ta obejmuje dwie miejscowości, którymi są Szklarska Poręba oraz Zakopane i które zaliczają się do rangi największych kurortów zimowych w Polsce, z czego Zakopane rozpoznawalne jest także poza granicami kraju. Przykładem na to, że miejscowość ta jest ceniona nie tylko wśród polskich, ale także zagranicznych turystów są odbywające się tam co roku zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Także pozostałe tereny narciarskie, które co prawda nie należą do tak znanych i dużych, wyróżniają się nie tylko dobrą infrastrukturą, ale także ze względu na swoje położenie, dobrymi warunkami śniegowymi. Propozycje obydwu ośrodków zawierają szeroki wachlarz możliwości zakwaterowania w ośrodkach o różnym standardzie, począwszy od pensjonatów ze śniadaniem w cenie, po hotele z pełnym wyżywieniem. Hotele 3- i 4-gwiazdkowe, które dodatkowo dysponują strefą wellness dopełniają ofertę, i tym samym zachęcają do spędzenia urlopu w Polskich Tatrach i Karkonoszach. Niepowtarzalna gościnność tamtejszych mieszkańców i charakterystyczna dla tych regionów ciepła atmosfera są dodatkowym atutem wspaniałego urlopu zimowego bez przekraczania granic. Warto zatem nie zwlekać i pokusić się na urlop w polskich górach, który na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich tych, którzy lubią zimowe eskapady.

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2010/11 obrót w wysokości 33,5 miliona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 200 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym www.snowtrex.pl i www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 16 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

info-pl@snowtrex.com

Tel.: +48 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • poniedziałek, 22. Październik 2012
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...