SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

05.12.2016 - Katarzyna Staniszewska

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny narciarskie

Jest wiele znaków jakości. Kto jednak może lepiej ocenić jakość danego obiektu, niż osoby które spędziły w nim urlop? Podobnie miłośnicy sportów zimowych są w stanie wystawić najbardziej wartościowe opinie odnośnie terenu narciarskiego, z którego do tej pory korzystali. Właśnie dlatego eksperci w dziedzinie wyjazdów zimowych z firmy SnowTrex korzystają nie tylko z wieloletniego doświadczenia, ale także z opinii własnych Klientów, przyznając SnowTrex Awards 2016 dla najpopularniejszych obiektów i terenów narciarskich w Alpach.

Wskazówka prosto ze stoku: najistotniejsze podczas oceny są wrażenia bezpośrednio po urlopie zimowym, dlatego SnowTrex prosi swoich Klientów o opinie zaraz po powrocie. Ocenie podlegają m.in. serwis i wyżywienie, wyposażenie obiektów, jakość terenu narciarskiego, dodatkowe świadczenia, jak kursy narciarskie i snowboardowe oraz stosunek jakości do ceny. Najpopularniejsze obiekty i destynacje otrzymały wyróżnienie SnowTrex Award. „Nasza oferta powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyjazdów narciarskich“, informuje kierownik sprzedaży SnowTrex, Marc Behrmann. „Jeżeli dodatkowo nasi Klienci są szczególnie zadowoleni z serwisu w danym hotelu lub jakości wybranego terenu narciarskiego, chętnie przekazujemy te informacje innym podróżującym“. W ten sposób możliwie duża grupa osób może skorzystać z doświadczenia innych narciarzy. Marc Behrmann jest przekonany: „Opinie naszych Klientów – zarówno te pozytywne, jak i krytyczne – umożliwiają nam, jako organizatorowi wyjazdów, ciągłe udoskonalanie naszej oferty“.

Zwycięzcy: Austria i Francja na czele

Łącznie 80 hoteli, apartamentów i pensjonatów oraz niemal 40 terenów narciarskich z bogatej oferty SnowTrex może się poszczycić wyróżnieniem w 2016 roku. Najwyższe noty otrzymały w ubiegłym sezonie austriackie i francuskie Alpy. Do najpopularniejszych destynacji w Austrii zaliczyć można takie tereny narciarskie, jak Arlberg, SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental oraz Zillertal Arena. Do faworytów na terenie Francji należą natomiast Alpe d’Huez Grand Domaine Ski, Les 2 Alpes oraz Tignes-Val d’Isere. Wyśmienite warunki do szusowania dostępne są również w Livigno i na karuzeli narciarskiej Alta Badia we Włoszech, na terenie narciarskim Davos Klosters Mountains lub Saas-Fee w Szwajcarii, a także Zugspitz Arena w Niemczech.

Dla tych i wielu innych destynacji, a także licznych obiektów, zarówno tych funkcjonalnych, jak i luksusowych, obowiązuje ta sama zasada: oferta jest przygotowana przez renomowanych ekspertów, przetestowana i zarekomendowana przez miłośników sportów zimowych. Zwycięzcy rankingu są odpowiednio oznaczeni na stronie www.snowtrex.pl oraz na miejscu – dla wszystkich szukających wymarzonego urlopu zimowego.

Kontakt w sprawie dalszych informacji i materiału zdjęciowego:

TravelTrex GmbH

Katarzyna Staniszewska

prasa-pl@traveltrex.com

Tel.: +48 (0) 22 380 39 01

Print Friendly and PDF
  • poniedziałek, 05. Grudzień 2016
  • Autor: Katarzyna Staniszewska
  • Kategorie: Prasa
Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...

Ankieta rodzinna 2015: Zillertal Arena najbardziej przyjaznym dla rodzin terenem narciarskim

Teren Zillertal Arena w Austrii został uznany za najbardziej przyjazną dla rodzin ...