Oferta wyjazdów narciarskich ZIMA 2015/2016 już w sprzedaży!

11.05.2015 - Magdalena Kosinski

SnowTrex, największy w Niemczech touroperator specjalizujący się w organizacji wyjazdów zimowych, rozpoczął sprzedaż oferty na sezon ZIMA 2015/2016. Szeroki wachlarz ofert wyjazdów na narty można już rezerwować online na stronie www.snowtrex.pl.

Teren narciarski w Chamrousse

Pragnący spędzić urlop zimowy w popularnych ośrodkach narciarskich i na dodatek w wysokim sezonie np. podczas Sylwestra, Świąt Bożego Narodzenia czy ferii zimowych, muszą podejmować decyzję co do zakupu wycieczki stosunkowo szybko. Często oferty znikają w tych terminach w mgnieniu oka. Dlatego touroperator stanął na wysokości zadania i umożliwia swoim Klientom zarezerwowanie ulubionego apartamentu czy pokoju już teraz.

Od wielu lat wśród Klientów SnowTrex cieszą się powodzeniem francuskie ośrodki narciarskie. „W ubiegłym sezonie urlop zimowy we Francji spędziło z nami ponad 40% naszych Klientów”, wyjaśnia dyrektor ds. realizacji kontraktów Marc Behrmann. Dlatego też pierwsze ośrodki nowego sezonu są dostępne przede wszystkim we Francji. Nieustannym zainteresowaniem cieszy się Chamrousse. W tej miejscowości olimpijskiej SnowTrex oferuje tygodniowy pobyt z karnetem narciarskim w cenie w sezonie 2015/2016 już od 426,- zł. Również wybrane austriackie ośrodki narciarskie jak np. Mayrhofen i Ischgl czy włoskie Livigno są dostępne online.

Wybór dostępnych do rezerwacji obiektów jest ogromny: „począwszy od zakwaterowania w apartamencie z wyżywieniem we własnym zakresie po 4-gwiazdkowe hotele z wyżywieniem HB, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę”- mówi Marc Behrmann. I dalej: „dodatkowo z każdym dniem przybywa nowych ofert na sezon ZIMA 2015/2016”.

Entuzjaści zimowych atrakcji mogą przywitać sezon SnowTrex corocznym eventem Po(w)derWeek, który w tym roku rozpocznie się 5.12. Impreza w Les 2 Alpes gwarantuje jak zawsze mnóstwo imprez, stoków i puszystego śniegu. To tygodniowa zabawa na jednym z najlepszych terenów narciarskich na świecie położonym na lodowcu.

Oprócz możliwości rezerwacji wyjazdów zimowych na sezon ZIMA 2015/2016 SnowTrex oferuje w ramach wiosennej akcji rabatowej specjalny bonus dla swoich Klientów. Do 31.05. touroperator przyznaje rabat za wcześniejszą rezerwację w wysokości 132,- zł na osobę, obowiązujący na wszystkie wycieczki w sezonie ZIMA 2015/2016. Dzięki temu zagorzali miłośnicy zimowego szaleństwa mogą już teraz zarezerwować urlop w swoim ulubionym ośrodku narciarskim zanim zrobią to inni.

W celu uzyskania więcej informacji oraz materiałów zdjęciowych, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH Magdalena Kosinski prasa-pl@traveltrex.com Tel.: +48 22 380 39 01 http://prasa.snowtrex.pl/newsroom/

Print Friendly and PDF
  • poniedziałek, 11. Maj 2015
  • Autor: Magdalena Kosinski
  • Kategorie: Prasa
SnowTrex Awards 2016: zabawa na nartach w najlepszym stylu

Miłośnicy sportów zimowych polecają najpopularniejsze obiekty i tereny ...

Zabawa na stoku bez kompromisów

Jeszcze bogatsza oferta oraz dodatkowe usługi przy niezmiennie najlepszych cenach – ...

Najlepsze ośrodki narciarskie dla rodzin, par i grup

Dokąd najczęściej wybierają się na narty europejskie rodziny, pary i grupy? ...

Ankieta Top of après-ski: Ischgl znowu na podium!

Bezkonkurencyjnym centrum après-ski w Alpach jest po raz kolejny Ischgl. Taki jest ...